Usługi

lakierowanie proszkowe

Nowocześnie wyposażona lakiernia proszkowa w naszej firmie specjalizuje się w usługach dla budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu elektromechanicznego , przemysłu gospodarstwa domowego itp.

Nowoczesne powłoki lakiernicze oparte o farby poliestrowe i epoksydowe mają szerokie zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków zachowując przy tym trwale cechy faktury i koloru. Powłoki te doskonale zabezpieczają detale przed korozją jednocześnie nadając im estetyczny, dekoracyjny wygląd.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wysokiej jakości powłoki lakiernicze nasza firma oferuje swoje usługi w zakresie malowania farbami proszkowymi w pełnej gamie kolorów palety RAL.

Firma PARA działa na rynku od 1986 roku, w związku z czym posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu bardzo trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne powłok lakierniczych poliestrowych i epoksydowych metodą proszkową. Nasza lakiernia proszkowa przystosowana jest do lakierowania elementów o zróżnicowanych kształtach i gabarytach, z możliwością szybkiej zmiany koloru.


Półautomatyczna linia zawieszkowa, gwarantuje niezmienność parametrów zapewniając w ten sposób wysoką jakość oferowanych usług a także konkurencyjną cenę naszych usług:

  • chemiczne mycie detali z fosforanowaniem dla stali,
  • nakładanie farby metodą elektrostatyczną lub elektrokinetyczną (tribo).

klakiernia

   
Copyright © 2012 Para S.C.
Webdeveloped by M40 & Skuteczny-internet