Usługi

laserowe cięcie blach

W szerokim wachlarzu naszych usług wyróżnić należy laserowe cięcie blach. Usługę cięcia laserowego blach świadczymy firmom oczekującym wykonania detali o skomplikowanych kształtach, często w krótkich seriach, o krótkim terminie realizacji zamówienia.


         Technologia cięcia laserem stosowana jest do obróbki stali czarnej, stali szlachetnych, aluminium a także plexi i sklejki. Laserowe cięcie blach pozwala osiągnąć precyzję na poziomie 0,01mm. Laser pozostawia dobrej jakości powierzchnię, która nie wymaga dalszej obróbki. Cięcie laserem jest procesem w całości skomputeryzowanym. Numerycznie sterowana wykrawarka pozwala na cięcie detali o najrozmaitszych kształtach, których uzyskanie tradycyjnymi metodami byłoby bardzo trudne lub czasem niemożliwe a nade wszystko wielokrotnie droższe. Technologia laserowego cięcia gwarantuje uzyskanie 100% powtarzalności wymiarów wycinanych elementów. Oprócz wycinania laserem detali można wykonać również na ich powierzchni grawerowane laserowo napisy, numeracje lub inne znaki np. oznaczenia montażowe itp. Obrabiarki numerycznie sterowane pozwalają na maksymalne skrócenie czasu wykonania detalu od momentu zaprojektowania do uzyskania gotowego wyrobu, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztu wytworzenia.

Wysoka elastyczność produkcji w połączeniu z dużą różnorodnością materiałów i możliwych do uzyskania kształtów wyjaśniają, dlaczego cięcie laserem blach  jest obecnie niezastąpioną technologią i znajduje bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle.

                 Zapytaj o ofertę: laser@para.poznan.pl

laser

 

Copyright © 2012 Para S.C.
Webdeveloped by M40 & Skuteczny-internet